Kariera

Magazynier

Miejsce pracy:

  • Polanowo (pow. pilski)

Region:

  • woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • prace związane z przyjęciem towarów na magazyn
  • wydawanie opakowań na produkcję
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziane uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Oferujemy:

  • współpraca na podstawie umowy zlecenie
  • po 3 miesiącach zmiana na umowę o pracę
  • praca  w systemie 3 zmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • praca w młodym, dynamicznym zespole

Dlaczego warto z nami zostać?

Rozwój osobisty

Lubisz uczyć się nowych rzeczy? My dbamy o rozwój naszych pracowników dlatego umożliwiamy im dostęp do szkoleń. Dzięki różnorodnym projektom, każdy z pracowników ma okazję podnosić swoje kwalifikacje oraz zdobywać nowe, bogate doświadczenia.

Ubezpieczenie

Chcesz czuć się bezpiecznie? Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego osoby zatrudnione w Dolinie Noteci, jak i ich bliscy, mogą korzystać z atrakcyjnych warunków grupowego ubezpieczenia na życie.

Po pracy

Po pracy

Lubisz się integrować? My tak! Stworzyliśmy zespół składający się z osób przyjaznych, aktywnych i chętnych do pomocy. Lubimy ze sobą przebywać – najchętniej na świeżym powietrzu – biorąc udział w spływach kajakowych czy innych atrakcjach.