Kariera

Przedstawiciel handlowy woj. podkarpackie

Rynek – Tradycyjny

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • osiąganie założonych celów sprzedażowych poprzez wizyty u klientów, prezentację produktów, doradztwo,
  • monitorowanie rynku i konkurencji,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • zapewnienie klientom wysokiego standardu obsługi,
  • budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania:

  • znajomość rynku zoologicznego detalicznego,
  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży,
  • pomysłowość, inicjatywa, zaradność,
  • wysoka motywacja do pracy oraz determinacja do realizacji stawianych celów biznesowych,
  • dobre umiejętności planowania i organizowania pracy własnej,
  • doświadczenie na stanowisku handlowym,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu oraz obsłudze klientów,
  • gotowość do samodzielnej pracy i częstych podróży służbowych,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych oraz negocjacji,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dlaczego warto z nami zostać?

Rozwój osobisty

Lubisz uczyć się nowych rzeczy? My dbamy o rozwój naszych pracowników dlatego umożliwiamy im dostęp do szkoleń. Dzięki różnorodnym projektom, każdy z pracowników ma okazję podnosić swoje kwalifikacje oraz zdobywać nowe, bogate doświadczenia.

Ubezpieczenie

Chcesz czuć się bezpiecznie? Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego osoby zatrudnione w Dolinie Noteci, jak i ich bliscy, mogą korzystać z atrakcyjnych warunków grupowego ubezpieczenia na życie.

Po pracy

Po pracy

Lubisz się integrować? My tak! Stworzyliśmy zespół składający się z osób przyjaznych, aktywnych i chętnych do pomocy. Lubimy ze sobą przebywać – najchętniej na świeżym powietrzu – biorąc udział w spływach kajakowych czy innych atrakcjach.