+

Kariera

Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego

Miejsce pracy:

 • Łuków

Region:

 • woj. lubelskie

Zapewniamy:

 • Work-life balance to dla nas ważne pojęcie, oferujemy pracę w systemie dwuzmianowym, bo wiemy, że czasem potrzeba się wyspać, a czasami załatwić coś „na mieście”.
 • Praca w młodym, ale doświadczonym zespole, to nie tylko dobra atmosfera, to także możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowego doświadczenia – wspólne integracje, wyjazdy, wyzwania i szkolenia – dbamy o swoich!
 • Praca w sklepie internetowym to nie tylko realizacja zamówień – to też współpraca z Klientami, poszerzanie linii dostępnych produktów, analiza działań konkurencji, opracowanie nowych promocji – możliwości jest wiele! Dołącz do nas i zdecyduj, w czym czujesz się najlepiej.
 • Wiemy, że wypłata musi być na czas, a hajs się zgadzać, dlatego pilnujemy terminów płatności.

Nasze wymagania:

 • Z łatwością radzisz sobie z okiełznaniem urządzeń biurowych, telefonu i komputera? Ważne jest też to, abyś dobrze znał Word, Excel oraz miał odpowiednie podejście do klienta i jego spraw.
 • Potrafisz jednocześnie kolekcjonować zamówienia i prowadzić rozmowę z kolegami z pracy? Super, bo cenimy sobie cechy takie jak: wysokie zdolności organizacyjne, dyspozycyjność, uczciwość, umiejętność utrzymania porządku – abyś nie przewrócił się o jedno z zamówień.
 • Dodatkowy atut – zaangażowanie i dokładność, bo przyjmowany towar powinien zostać skontrolowany pod względem ilości i jakości.
 • Dźwięk uruchamianego silnika samochodu napawa Cię radością, a nie przyprawia o dreszcze? Dobrze by było, gdybyś mógł pochwalić się prawem jazdy kat. B.
 • Wiesz co jeszcze sprawiłoby nam radość? Gdybyś posiadał wcześniejsze doświadczenie w pracy przy biurku i w magazynie – nie martw się, nie jest to warunek konieczny. Jesteśmy w stanie nauczyć Cię wszystkiego!

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podawanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, przez Spółkę DNP S.A. w celu wzięcia udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie podawanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, przez Spółkę DNP S.A. w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Spółka DNP S.A. z siedzibą w Polanowie, e-mail:  rekrutacja-dn@dolina-noteci.pl. Inspektorem Ochrony Danych jest Pani Monika Zygmunt-Jakuć (adres korespondencyjny: ul. 28 Czerwca 1956r. 406 lok.15, 61-441 Poznań, e-mail: IOD@dolina-noteci.pl). Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych, zgodnie z wyrażoną zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, w zakresie wizerunku na podstawie art. 9 ust. 1 pkt. a oraz po wyrażeniu odrębnej zgody w celu wysyłki newslettera na podstawie art. 6 ust 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w  dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Dlaczego warto z nami zostać?

Rozwój osobisty

Rozwój osobisty

Lubisz uczyć się nowych rzeczy? My dbamy o rozwój naszych pracowników dlatego umożliwiamy im dostęp do szkoleń. Dzięki różnorodnym projektom, każdy z pracowników ma okazję podnosić swoje kwalifikacje oraz zdobywać nowe, bogate doświadczenia.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie

Chcesz czuć się bezpiecznie? Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego osoby zatrudnione w Dolinie Noteci, jak i ich bliscy, mogą korzystać z atrakcyjnych warunków grupowego ubezpieczenia na życie.

Po pracy

Po pracy

Lubisz się integrować? My tak! Stworzyliśmy zespół składający się z osób przyjaznych, aktywnych i chętnych do pomocy. Lubimy ze sobą przebywać – najchętniej na świeżym powietrzu – biorąc udział w spływach kajakowych czy innych atrakcjach.