+

Dolina Noteci Premium

DOLINA NOTECI PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów i kotów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością. Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników, który zadowoli wymagania nawet rygorystycznych smakoszy. DOLINA NOTECI PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych. Warzywa i owoce kupowane od lokalnych dostawców, które zawarte są w karmie dodają smakowitości, jednocześnie poprzez swoją konsystencję mechanicznie ocierają się o ścianę przewodu pokarmowego pobudzając jego perystaltykę oraz stymulując wydzielanie m.in. hormonów przewodu pokarmowego. Odpowiednio skomponowane składniki zapewniają prawidłowe zmineralizowanie kości i zębów oraz utrzymania skóry w dobrej kondycji.

Piper

Karma Piper produkowana przez Dolinę Noteci dedykowana jest właścicielom czworonogów, którzy szczególnie dbają o pełnowartościową dietę swoich podopiecznych. Najwyższej jakości składniki przechodzące wieloetapowy proces selekcji dają nam pewność, że karma spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających psów.

Natural Taste

Karmy marki Natural Taste przeznaczone są dla opiekunów psów i kotów, którym zależy na zbilansowanej, odpowiednio dobranej diecie. Produkty dostępne pod marką Natural Taste stanowią pełnoporcjowy, lekkostrawny i bogaty w białko oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe posiłek. Karmy Natural Taste są zbilansowane pod kątem zawartości składników mineralnych i witaminowych w oparciu o nowoczesne formy żywieniowe. Dostarczają one też łatwostrawnych składników energetycznych w ilościach koniecznych do prawidłowej stymulacji przebiegu procesów metabolicznych. Odpowiednio dobrane składniki pozytywnie wpływają na kondycję skóry i poprawiają wygląd sierści. Co więcej, odgrywają istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu. Karmy Natural Taste są zalecane w codziennym żywieniu z uwagi na zapewnienie utrzymania zdrowia i dobrej kondycji organizmu czworonoga.

Dolina Noteci BASF

Specjalna dieta, która nie ma swojego odpowiednika nawet w najlepszych sklepach zoologicznych, pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, uwzględniając wyłącznie surowce wcześniej nieprzetworzone. BASF (Biologically Appropriate Safety Food) to karmy bytowe dla dorosłych psów, które poprzez umiejętne zestawienie ze sobą mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego spełniają wszystkie wymogi stawiane tego typu produktom. Jednocześnie w sposób naturalny dostosowane są do procesów trawienia i metabolizowania składników odżywczych w przewodzie pokarmowym psa.