+

Karmy NATURAL TASTE dla kotów

Karmy NATURAL TASTE dla kotów charakteryzują się wysoką strawnością składników pokarmowych, a dobór surowców pochodzenia zwierzęcego oraz rekomendowana zawartość tauryny zostały dopasowane do specyficznych wymagań żywieniowych kotów.
Zastosowanie surowców pochodzenia zwierzęcego w dużej ilości dostarczają zarówno wysokiej jakości pełnowartościowego białka, jak i kwasów tłuszczowych, wśród których obecny jest kwas arachidonowy – kwas tłuszczowy niezbędny w żywieniu kotów.
Dodatek w określonych proporcjach oleju lnianego utrzymuje na prawidłowym poziomie stosunek między wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi z rodziny n-3 i n-6. Karma pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mineralne oraz na witaminy, dlatego też nie jest wymagane stosowanie jakichkolwiek karm uzupełniających, ani suplementów w codziennym żywieniu kota. Wartość odżywcza oraz gęstość energetyczna karm pozwala na spokojny i wydajny pasaż jelitowy, w czasie którego dochodzi do powolnego uwalniania i wchłaniania składników odżywczych

Natural Taste Junior

NATURAL TASTE Junior

Organizm rosnącego kota potrzebuje odpowiednich składników odżywczych, w precyzyjnie dobranych proporcjach. Tylko dobrze zbilansowana karma zapewni mu prawidłowy start we wzroście i rozwoju. Karma NATURAL TASTE JUNIOR  jest pełnoporcjową, bytową karmą przeznaczoną dla kotów wszystkich ras, we wczesnej fazie ich rozwoju, pokrywającą w 100% dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminy oraz substancje czynne specyficzne gatunkowo dla kotów (tauryna oraz kwasy tłuszczowe). Karma została zbilansowana pod kątem zawartości składników odżywczych, w oparciu o nowoczesne normy żywieniowe i zalecenia prawidłowego żywienia kociąt. NATURAL TASTE JUNIOR poprzez stymulację i kontrolę przebiegu procesów metabolicznych zapewnia zrównoważony i  kontrolowany wzrost i rozwój, bez powstawania zarówno niedoborów, jak i nadmiarów składników odżywczych.

Natural Taste Senior

NATURAL TASTE SENIOR

Żywienie kotów seniorów powinno uwzględniać ich specyficzne wymagania żywieniowe, zważając na zmniejszone zapotrzebowanie na białko, przy jednoczesnej wysokiej jego strawności. Tylko dobrze zbilansowana karma może uchronić kociego seniora przed schorzeniami charakterystycznymi dla jego wieku. Karma NATURAL TASTE SENIOR BOGATA W DORSZA jest pełnoporcjową, bytową karmą przeznaczoną dla kotów wszystkich ras, powyżej 7 roku życia. Karma pokrywa w 100% ich dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze i mineralne, witaminy oraz substancje czynne specyficzne gatunkowo dla kotów (tauryna oraz kwasy tłuszczowe). Karma została zbilansowana pod kątem zawartości składników odżywczych w oparciu o nowoczesne normy żywieniowe i zalecenia prawidłowego żywienia kotów seniorów.
NATURAL TASTE SENIOR poprzez stymulację i kontrolę przebiegu procesów metabolicznych zapewnia utrzymanie stałego tempa przemian, bez powstawania zarówno niedoborów, jak i nadmiarów składników odżywczych.

NATURAL TASTE – sterilised

NATURAL TASTE sterilised

Karma NATURAL TASTE sterilised jest pełnoporcjową karmą przeznaczoną dla sterylizowanych kotów dorosłych wszystkich ras. Dzięki precyzyjnemu doborowi surowców zawartość składników odżywczych pokrywa specyficzne wymagania żywieniowe kotów, które poddane były sterylizacji. Karma Natural TASTE poprzez stymulację i kontrolę przebiegu wszystkich procesów metabolicznych zapewnia utrzymanie stałej masy ciała, bez powstawania zarówno niedoborów, jak i nadmiarów składników odżywczych. Stanowi  źródło białka o bardzo wysokiej strawności i jakości biologicznej bogatego we wszystkie aminokwasy egzogenne. Dodatek L-karnityny wpływa na zwiększenie efektywności oksydacyjnych przemian kwasów tłuszczowych, dzięki czemu karma NATURAL TASTE zwiększa tempo przemiany materii, zmniejszając ryzyko powstawania nadwagi i otyłości. Karma bogata jest w jod – składnik hormonów tarczycy odpowiedzialny za utrzymanie równowagi metabolicznej całego organizmu. W Karmie NATURAL TASTE dla kotów sterylizowanych zastosowano dodatek tauryny (800mg/kg karmy), substancji pełniącej w organizmie kota funkcję modulującą wewnątrzkomórkową homeostazę wapnia, czynnie uczestniczącą w ochronie komórek nerwowych przed uszkodzeniami.

NATURAL TASTE – weight reduction

NATURAL TASTE weight reduction

Karma NATURAL TASTE weight reduction jest pełnoporcjową, bytową karmą przeznaczoną dla kotów dorosłych wszystkich ras, u których wszczęte jest postępowanie żywieniowe, mające na celu redukcję masy ciała. Dzięki precyzyjnemu doborowi surowców zawartość składników odżywczych pokrywa specyficzne wymagania żywieniowe kotów z nadmierną masą ciała, u których ilość energii pochodzącej z tłuszczu musi ulec zmniejszeniu. Mimo zmniejszonego zapotrzebowania na składniki energetyczne, ważna jest jakość składników odżywczych, których ściśle określona ilość decyduje o postępach w redukcji masy ciała. Karma Natural TASTE dzięki zawartości wysokiej jakości składników odżywczych, jak i substancji czynnych stymuluje i kontroluje przebieg wszystkich procesów metabolicznych prowadzać do stałej i powolnej redukcji masy ciała, ale bez powstawania zarówno niedoborów, jak i nadmiarów składników odżywczych. Stanowi źródło białka o bardzo wysokiej strawności i jakości biologicznej bogatego we wszystkie aminokwasy egzogenne. Dodatek L-karnityny wpływa na zwiększenie efektywności oksydacyjnych przemian kwasów tłuszczowych, dzięki czemu karma NATURAL TASTE zwiększa tempo przemiany materii i kontroluje masę ciała kota. Dodatkowo proces ten jest wzmocniony poprzez wzbogacenie karmy w jod – składnik hormonów tarczycy odpowiedzialny za utrzymanie równowagi metabolicznej całego organizmu. Dodatek do karmy łupin oraz nasion babki płesznik stanowi uzupełnienie diety kota w cenne składniki gwarantujące prawidłowy rozwój i stymulację procesów trawiennych zachodzących w przewodzie pokarmowym. Karma NATURAL TASTE, dzięki metodzie produkcji oraz precyzyjnemu doborowi surowców jest produktem lekkostrawnym, charakteryzującym się wysokimi współczynnikami strawności wszystkich składników odżywczych i jest idealnie dopasowana do wymogów żywienia kotów dorosłych, u których wprowadzone zostało postępowanie żywieniowe, mające na celu redukcję masy ciała.

NATURAL TASTE – allergy

NATURAL TASTE allergy

Karma NATURAL TASTE allergy jest pełnoporcjową, bytową karmą przeznaczoną dla kotów dorosłych wszystkich ras z objawami alergii lub nietolerancji pokarmowej. Dzięki precyzyjnemu doborowi surowców zawartość składników odżywczych pokrywa specyficzne wymagania żywieniowe kotów, które wykazują objawy alergii pokarmowej na różne białka. Poprzez zastosowanie jednego źródła białka w karmie została ograniczona do minimum, możliwość reakcji alergicznej. Karma Natural TASTE, dzięki zawartości wysokiej jakości składników odżywczych, jak i substancji czynnych stymuluje i kontroluje przebieg wszystkich procesów metabolicznych, bez powstawania zarówno niedoborów, jak i nadmiarów składników odżywczych. Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego z kurczaka stanowi źródło cennych składników mineralnych i witamin. Ważna jest obecność w karmie kwasów tłuszczowych z rodziny n-3 jak i n-6, które ta karma zawiera. Zawartość naturalnie występujących w dużych ilościach w mięsie z kurczaka kwasów EPA i DHA determinuje ograniczanie procesów zapalnych. Dodatek do karmy łupin oraz nasion babki płesznik, stanowi uzupełnienie diety kota w cenne składniki gwarantujące prawidłowy rozwój i stymulację procesów trawiennych zachodzących w przewodzie pokarmowym. Psyllium posiada właściwości prebiotyczne dzięki którym stymuluje rozrost pożytecznej mikroflory jelitowej kota. Karma NATURAL TASTE, dzięki metodzie produkcji oraz precyzyjnemu doborowi surowców jest produktem lekkostrawnym charakteryzującym się wysokimi współczynnikami strawności wszystkich składników odżywczych i jest idealnie dopasowana do wymogów żywienia kotów dorosłych, u których stwierdzono, bądź podejrzewa się alergię pokarmową na wybrane źródła białek.

NATURAL TASTE GRYZAKI DLA PSÓW I KOTÓW

W żywieniu psów jednym z typów karm są karmy uzupełniające, czyli takie, które nie pokrywają w 100% dobowego zapotrzebowania na składniki odżywcze. Wśród tego typu karm najliczniejszą grupę stanowią przekąski. Właściciel, który chce uniknąć ryzyka nadwagi i otyłości u swojego psa powinien uwzględnić wartość odżywczą takiej przekąski w dobowym wydatku energetycznym. Przekąski wysokobiałkowe, a zarazem niskotłuszczowe są idealnym rozwiązaniem. Wyprodukowane z wołowiny – są źródłem pełnowartościowego białka o wysokiej zawartości wszystkich aminokwasów egzogennych, przy bardzo niskiej zawartością tłuszczu.
Kiełbaski dzięki swojej teksturze pełnią także funkcję gryzaka, zaspokajając psu naturalną potrzebę gryzienia, a dzięki niskiej zawartości wody są bardzo trwałym produktem, który  nie wymaga dodatków substancji konserwujących. Kiełbaski skutecznie pomagają dbać o higienę jamy ustnej, usuwają powstałą już płytkę nazębną oraz zabezpieczają przed jej powstawaniem. Przekąska w postaci kiełbaski daje się w łatwy sposób porcjować i jest bardzo wygodną formą nagrody, wykorzystywanej przy okazji wszelkiego rodzaju szkoleń, zabaw i aktywności psa.

Suche karmy pełnoporcjowe dla dorosłych psów wszystkich ras

Suche karmy NATURAL TASTE dla psów charakteryzują się wysoką zawartością białka – w 70% z mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego. Zostały wyprodukowane na bazie naturalnych składników, skutecznie zapobiegają chorobom skóry i chronią delikatny układ odpornościowy Twojego psa. Zawierają wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które mają korzystny wpływ na układ nerwowy i wspomagają funkcjonowanie mózgu. Dostarczają łatwo przyswajalnych witamin i minerałów, które pozytywnie wpływają na witalność i dodają energii pupilowi. Wyjątkowo smaczne i chrupiące kawałki wspierają pielęgnację zębów i dziąseł, tak by pies mógł przez długie lata czerpać radość z życia, ze zdrowym uzębieniem. Naturalne aromaty oraz ekstrakty z ziół gwarantują, że karma zasmakuje nawet najbardziej wybrednym psom.